Klip Çekimi ve Montajı - Ray Yapım
 
Ray yapım olarak Bugüne kadar 150′den fazla sanatçının video klibini çektik. Yapımlarımız Kral tv, Power Türk ve TRT gibi birçok Ulusal seçkin televizyon kanalları ile birlikte, bölgesel, yerel ve uydu televizyonlarında yayınlandı. Ray Yapım, 4 K (Ultra HD) Kameralar, tecrübeli yönetmenler ve başarılı teknik ekibi ile kendini kanıtlamış bir prodüksiyon şirketidir.

Çekmiş olduğumuz kliplerin tamamı Ray yapım’ın kendi teknik ekipmanları ile çekilmektedir. Dışarıdan teknik ekipman kiralama veya hizmet satın alınmadığı için klip maliyetleri daha ekonomik olup sanatçı  veya yapımcı için daha cazip olmaktadır. Fiyat politikası ve kalitesi ile adından söz etttiren Ray Yapım size bir telefon kadar yakın

Çekimler ve Fiyatlar ile ilgili sorularınız için :
Tel: 0533 349 37 30 - 0554 693 20 37                                                           
Örnek Kliplerimizi izlemek için aşağıdaki resimlere tıklayınız

Yasin Doğan - Hozatı Başına Yıkarım
Almanya'da yaşayan sanatçı Yasin Doğan'ın Hozatı Başına Yıkarım isimli eserinin klip çekimleri Amasra'da gerçekleştirildi. Çekimlerinin 1 günde yapıldığı klibin yönetmenliğini Umut Karadağ üstlendi. HD olarak çekilen klip sosyal medyada ve kısa zamanda oldukça yüksek izlenme sayısına ulaşırken uydu üzerinden yayaın yapan birçok televizyon kanalında ekrana geldi.
Facebook Paylaş
Diğer Referanslarımız
Banka Kartları