Reklam ve tanıtım filmi seslendirme
Film, reklam ve belgesel dublajları tarafımızdan Türkiye’nin konusunda uzmanlaşmış dublaj sanatçıları tarafından sağlanmaktadır. Profesyonel dublaj stüdyomuzda birçok film, belgesel ve reklam seslendirmeleri gerçekleşmiştir.

Dublaj stüdyoları ileri teknolojik cihazlarla donatılmış dünya standartları seviyesinde alt yapıya sahip olup Dolby Digital ses kalitesinde hizmet vermekteyiz. Belgesel, reklam ve film dublaj çalışmalarının İngilizce metinlerinin Türkçeye çevirisi tarafımızca sağlanmaktadır.

Tanıtım Filmi Seslendirme

Şirketinizin veya ürettiğini bir ürün için yapılan tanıtım filmine türkçe veya ingilizce yada başka bir dil ile profesyonel seslendirme çalışmaları yapmaktayız. Filmleriniz için dublaj sanatçılarımızın ses örnekleri sayfanın aşağısında bulunmaktadır

Reklam seslendirme

Radyo istasyonunda yayınlanacak olan radyo reklamlarınızın yapım seslendirme ve prodüksiyon hizmetlerini kadromuzda bulunan veya sizlerin talep ettiği ünlü seslendirme sanatçılarının sesleri kullanılarak hazırlanmaktadır. Radyo reklamı hazırlanması ve montaj işlemleri tecrübeli ses teknisyenlerimiz aracılığıyla yapılmaktadır. Reklam seslendirme konusunda bizlerden profesyonel destek alabilirsiniz.

Santral seslendirme IVR Karşılama Anonsu ve Tanıtım Seslendirmeleri

Telefon santrali seslendirme çalışmaları, santral karşılama sistemin seslendirilmesi IVR için hazırladığınız yazılı metinlerin gerekilen ses formatında seslendirilmesi, firma tanıtım müzikleri, santral müzikleri, çeşitli uyarı ve tanıtım anonsları ayrıca mağaza içi reklam tanıtım anonslarınızı da hazırlamaktayız. 

Seslendirme ve dublaj hizmetlerimizde çözüm ortağımız Pratika Reklam ve Prodüksiyon Ajans'ı

Erkek Sesler

Ömer KARAASLAN - Türkçe Seslendirme
Peter ALETTER - Almanca Seslendirme
Efe ÖZGÜN - Türkçe Seslendirme
Ediz ÖZTÜRK - Türkçe Seslendirme
Deniz SABİTAY - Türkçe Seslendirme

Kadın Sesler

Emel Karahisarlı - Türkçe Seslendirme
Z. Göksel DURNA Özel Seslendirme
Nil ATEŞOĞLU Türkçe Seslendirme
Duygu KARATAŞ Türkçe Seslendirme
Ayşegül ÇAYLI Türkçe Seslendirme
 
Tüm Hakları Saklıdır. Ray Prodüksiyon Tanıtım filmi ve Reklam Filmi Çekimleri © 2019